שולחנות משחק
 

הוקי אוויר.

משחק שכולם אוהבים. השולחן בגודל 5/6 פיט ובעל שני מאווררים חזקים המחליקים את הדיסקית על השולחן. חוויה שתחזיר את כולכם לילדות ותחבר אותכם לתחרותיות שבכם.

הוקי אוויר

בילארד.

שולחן הסנוקר/בילארד צריך להיות הבחירה הראשונה שלכם לאירוע. למה? כי גם גבריאל, סלבדור ומושון מחגיגה בסנוקר יהנו מחווית משחק מקצועית, מאתגרת וכפית, עם שולחן סנוקר בגודל 5/6 פיט אצלכם באירוע.

שולחן בילארד
שולחן סנוקר
 
שולחן סנוקר בילארד

משקפי מציאות מדומה.

משקפי מציאות מדומה הם הדבר החם הבא בעולם המשחקים והאטרקציות לילדים ומבוגרים. ברגע שתרכיבו את משקפי המציאות מדומה תיכנסו מיד לעולם חדש מלא הרפתקאות והפתעות ללא גבולות שבו הדמיון עולה על כל מציאות. זהירות זה ממכר!

hiclipart.com-id_hwqrn.png
hiclipart.com-id_fagrh.png
 

עמדות מולטימדיה.

עמדות ה- SONY PS4 וה- XBOX מגיעות עם מגוון משחקים פופולרים המשתפים מספר שחקנים בכל עמדה כדי למקסם את ההנאה ולשתף כמה שיותר אורחים בפעילות.

עמדת מולטימדיה
השכרת עמדות מולטימדיה
7214780905375662096_1.png
167-1674321_tekken-7-logo-png-white-transparent-png.png
שולחן פוקר

פוקר.

פעילות מגבשת ומהנה שבה יכולים להשתתף גם צעירים וגם מבוגרים, עם שולחן גדול המתאים לעד 10 משתתפים. ניתן גם להוסיף דילר צמוד לאורך כל שעות הפעילות שיחלק את הקלפים והז'יטונים למשתתפים.

השכרה פוקר
 

כדורגל.

אוהבים כדורגל אבל לא אוהבים לרוץ? השולחן הזה הוא בדיוק בשבילכם! השולחן בגודל 4/5 פיט ומתאים ל 2-4 שחקנים. אנחנו יודעים שכדורגל מוציא מהאוהדים יצר תחרותי קדמון שלא נשלט לכן נפנק אותכם בשולחן מאסיבי וחזק שיהיה ליתר ביטחון.

*לא מומלץ לבעלי לב חלש.

שולחן הוקי אוויר
 

פינג פונג.

כולנו מכירים משהו שחושב שהוא אלוף הארץ בפינג פונג, זאת בדיוק ההזמדנות לבדוק את הנושא ולסגור את הדברים אחת ולתמיד. השולחן בגודל 6 פיט ומתאים לשני שחקנים.  

פינג פונג
KING-TROLLEY.png
כדורים לשולחן כדורגל

כדורסל.

לאוהבי התחרות עמדת הכדורסל היא בדיוק בשבילכם! על הלוח ישנו מסך דיגטלי שיקצוב לכם את הזמן ויספור את הנקודות. העמדה מגיעה עם 4 כדורי סל בגודל 7 פיט המתאימים גם לילדים וגם למבוגרים כאחד. 

השכרת כדורסל
שולחן כדורסל
שולחן פינג פונג
 
פוקר השכרה
זיטונים
 
כדורסל להשכרה
 

סנוקבול.

לאוהבי הכדורגל עמדת הסנוקבול היא שילוב של סנוקר וכדורגל. מגרש ענקי בגודל של 24 מ"ר שיאתגר אתכם במשחק סנוקר עם הרגליים. המשחק דורש ריכוז ודיוק ומתאים לילדים ומבוגרים כאחד. 

פיפא 22
SNOOKBALL.png
SNOOK BALLS.png